Lista aktualności Lista aktualności

III Bieg Niepodległości

Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku, Miasto Łapy, Ośrodek Kultury Fizycznej w Łapach i Nadleśnictwo Rudka w związku z obchodami 100 – lecia Święta Niepodległości, w dniu 9 listopada 2018 roku w rejonie terenów nadrzecznych „Binduga” w Łapach, organizują „III Bieg Niepodległości”.

Przed biegiem odbędzie się realizacja przedsięwzięcia „Rekord dla Niepodległej” organizowanego przez Ministra Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej. O godz. 11.11 w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zostanie wspólnie odśpiewany hymn narodowy. Przedmiotowa inicjatywa jest adresowana do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadpodstawowych, a także służb mundurowych woj. podlaskiego. Bieg odbędzie się z wykorzystaniem przeszkód naturalnych jak i sztucznych, na dystansach:

  • 1918 metrów – dla młodzieży w wieku powyżej 15 roku życia (w kategorii chłopcy i dziewczęta) oraz przedstawicieli służb mundurowych,
  •  500 metrów – dla młodzieży w wieku 10-14 lat (w kategorii chłopcy i dziewczęta),
  •  100 metrów – dla dzieci do 9 roku życia (w kategorii chłopcy i dziewczęta).

 

Listę uczestników biegu należy przesłać do dnia 8 listopada 2018 roku na adres e-mail: arkadiusz.czurak@bk.policja.gov.pl wraz z wyznaczonym kierownikiem reprezentacji (proszę o podanie numeru telefonu do kontaktu). Kierownik reprezentacji odpowiedzialny będzie za zebranie wypełnionych Oświadczeń o zdolności do udziału w biegu oraz Oświadczeń dotyczących wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych i przekazanie ich organizatorowi w dniu biegu (Regulamin - załącznik nr 1).

Materiały do pobrania